Sukseset e Dua Lipës nuk kanë të ndalur.
Ajo ka arritur të renditet e dyta në ‘Top Global Albums’.

Ka qenë vetë artistja që me anë të një postimi në rrjetin social Instagram bëri të ditur renditjen. “Future Nostalgia” veçohet si një prej albumeve më të mira dhe më të dëgjuara te këngëtares me origjinë shqiptare.

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb