Vetëm 2 fitore në 10 ndeshjet e fundit, mes Premier League, FA Cup dhe Champions League, kanë bërë që stoli i Graham Potter të lëkundet ndjeshëm, ky ishte perceptimi i opinionit sportiv, madje edhe i tifozëve të cilët dolën kundër publikisht duke thirrur në kor emrin e Thomas Tuchel.

Pavarësisht këtyre detajeve, dhe mbi të gjithave shifrave shumë negative, The Sun shkruan se drejtuesit e klubit londinez i kanë konfirmuar trajnerit besimin e tyre.

Potter Boehly
Potter Boehly

Gjithnjë sipas të përditshmes britanike, Potter nuk është absolutisht në dyshim.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: