Bebe Rexha është një nga këngëtaret më të dashura, në Shqipëri, por edhe në botë.

Ajo njihet si një personazh pa komplekse, e shpesh, rrëfen detaje nga jeta e saj dhe përjetime, nga paragjykimet që i kanë ndodhur.

Një prej tyre është dhe fakti që përflitet shumë për kilogramët e tepërt. Së fundmi këngëtarja shqiptare ka vendosur të publikojë disa imazhe ku shfaqet me bikini të zeza.

Në fotot në fjalë, bebe i ka kthyer kurrizin aparatit fotografik, duke ekspozuar kështu të pasmet.

Në këto poza, i dallohen shumë lehtë kilogramët e tepërt, për të cilat shpeshherë është kritikuar, por Bebe nuk duket se e ka problem një gjë të tillë.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: