Linda Aliu njihet ndryshe edhe si policja më seksi e Kosovës. Aliu me format bombastike që ka dhe fotografitë që publikon në rrjete sociale është gjithmonë në syrin e mediave rozë.

Së fundmi, ajo ka provokuar me disa foto tejet seksi nga Brezovica. Ajo shihet në një ambient me borë e veshur me bikini.

Linda së fundmi ka publikuar edhe një fotografi veshur në uniformën e Policisë së Kosovës, duke mbajtur në dorë armë të gjatë. Për policen shqiptare ka shkruar edhe revista britanike Express.co.uk.

Aty thuhet se mijëra njerëz e kanë shpërndarë fotografinë e Linda Aliut, e cila po e shijon punën e saj si police.

Fotografia e Lindës me uniformën e policisë ka bërë që në rrjetet sociale t’i dërgohen asaj oferta nga sallone bukurie dhe parukerie që të merret si model bukurie.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb