Drejtori i ndërmarrjes së Ujësjellës Kanalizime në Shkodër është shoqëruar mbrëmjen e sotme në polici.

Gazetari Senad Nikshiqi raporton se nuk dihen arsyet që kanë çuar në shoqërimin e Arvit Bushati.

Sakaq, pritet një policisë për sqarimin e rrethanave.

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: