Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia, pas publikimit të këngës ‘Break Down’ në bashkëpunim me Don Xhonin ka ikur për disa ditë pushimi në bregdet.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Këngëtarja e cila konsiderohet si një nga femrat më seksi shqiptare ka ndarë me ndjekësit e shumtë disa momente nga fundjava e saj. Ajo ka publikuar në “Instagram” disa poza ku fansat shprehet se ka dalë shumë “hot”.

Në postimin e bërë Enca shfaqet me një palë bikini blu, teksa pozon në mënyra provokuese nga deti.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb