Këngëtarja Enca Haxhiraj ka provokuar me foton e saj të fundit. Buzë një pishine dhe me pamje nga bregdeti ajo ka hedhur një foto ku tregon linjat e saj.

Enca ngacmon edhe me shkrimin në foto ‘’Sinqerisht dua vetëm të jem e lumtur’’.

Me fillimin e verës Enca prej javësh tashmë provokon jo vetëm me foto nga deti, por edhe me klipet e saj muzikore.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ENCA (@enca)


(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb