TIRANE

Ermal Meta është një nga këngëtarët e njohur shqiptar që ka krijuar një karrierë të jashtëzonshme në vendin fqinj, Itali. Ditën e djeshme këngëtari ka prezantuar një nga fanset e tij që është kushërira e tij.


“Kushërira. Pjesa më e bukur e familjes”. Fotografia mori menjëherë mijëra pëlqime dhe qindra komente pozitive, ku i komplimentonin të dy.


  • foto galeri
  • foto galeri

Madje kishte nga ata ndjekës që nuk e besojnë sesi ka mundësi që ne shqiptarët jemi kaq të pashëm. Po ju në Shqipëri hani të gjithë njoki? Jeni të mahnitshëm! Komplimente!”, shkruan një fans.


“Më thoni çfarë genesh keni ju sepse jeni shumë të bukur. Si është e mundur”- është një koment. “Urime, Urime! Komplimente kushërira, por çfarë hani ju të gjithë”?- është tjetër koment poshtë fotos.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb