TIRANE

Reperi i njohur Getinjo ka bërë disa deklarata ditën e djeshme, duke i bërë lëmsh të gjithë për jetën e tij private. Në një postim në Instastory, këngëtari u bëri thirrje të gjitha ish-partnereve që ta bllokonin në rrjete sociale, në të kundërt ai do i kontaktonte.

Fill pas kësaj, artisti publikoi një tjetër video të vetes, krah së cilës shkroi: “Harrova që jam në një lidhje”.Getinjo nuk etiketoi asnjë vajzë dhe nuk dihet se me kë e ka patur këtë “thumb”.

Para disa javësh, reperi zbuloi gjatë një interviste se shumë vite më parë ka qenë në një lidhje dashurie, e cila përfundoi shumë keq. Pasi dyshja u ndanë, Getinjo mësoi se ish-partnerja e tij kishte qenë shtatzënë, por e kishte abortuar fëmijën e më pas ishte larguar jashtë vendit pa lënë asnjë gjurmë.

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: