Një kostum plazhi ngjyrë portokalli dhe një këmishë oversize të bardhë për të mbuluar format për Eva Longoria.

Pas zërave për një shtatzëni në prill, (të cilat aktorja i mohoi), artistja është detyruar të fshehë format poshtë një kostumi banjoje trupor.

E ulur në një shezlon me mikeshën e saj, ish ‘Shtëpiakja e dëshpëruar’ përpiqet të jetë shumë e kujdesshme, të mos tregojë më shumë seç duhet.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb