DURRËS

Arti shqiptar në zi! Aktori i Teatrit të Durrësit, Josif Koci është ndarë nga jeta këtë të martë. Lajmi i hidhur konfirmohet me një reagim zyrtar në rrjetin social nga vetë Teatri “Aleksandër Moisiu”.

“Me hidhërim të thellë njoftojmë ndarjen nga jeta të aktorit të Teatri Aleksander Moisiu Durres, Josif Koci. Teatri i shpreh ngushëllimet më të thella familjes dhe gjithë të njohurve”-thuhet në njoftim.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb