KOSOVE

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, feston sot ditëlindjen e saj të 32-të. Me këtë rast ajo ka marrë urime të shumta nga fansat, miqtë, kolegët e familjarët e saj.

Dafinën e pritën befasi të këndshme që në orët e para të datës 14 prill, ku i dashuri i saj, DJ Geek, kishte përgatitur një festë surprizë për të.

Ai kishte organizuar një festë në oborrin e shtëpisë, ku ishte shkruar me të madhe numri 32, ndërsa ishin vendosur edhe fishekzjarre.

Ka qenë Dafina ajo e cila ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një video nga befasia e këndshme, ndërsa falënderoi publikisht të dashurin e saj.

“Faleminderit i dashur për befasinë”, shkroi këngëtarja Zeqiri në mbishkrimin e videos.Ndërkohë, Geek u kujdes edhe për një urim të veçantë për të dashurën e tij, duke publikuar disa fotografi të ëmbla të çiftit në rrjetin social Instagram.

“Urime ditëlindjen e dashur”, shkroi ai, ndërsa nuk munguan edhe urimet e shumta nga ndjekësit në hapësirën për komente.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: