SHBA

Këngëtarja nga Kosova Fifi dhe partneri i saj Adis Patushi janë bërë prindër të një djali. Lajmin e ëmbël e dha vetë këngëtarja me anë të një postimi në Instagram.

“Evladi-Theo Mal Patushi 🤍👼🏻 25.04.2023 !”- shkruan Fifi. Këngëtarja dhe partneri i saj u zhvendosën në SHBA në ditët e fundit të shtazanisë, ku dhe mendohet se ka lindur djalin.

Kujtojmë që Adisi ka edhe një djalë nga marrëdhënia e mëparshme me modelen Adrola Dushi.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: