Një nga këngëtaret-repere më të përfolura gjatë 2020, Loredana ka ndryshuar look me nisjen e vitit të ri.

Jemi mësuar ta shohim bionde, por Loredana duket se ka bërë një transformim rrënjësor duke u kthyer në brune pasi në ditën e dytë të vitit të ri ka lyer flokët kafe në të zezë.

Loredana vitin e kaluar ka qenë në vëmendje të mediave për familjen e saj, marrëdhënien me Mozzik, skandalet dhe arritjet në Zvicër.

  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb