TIRANE

Nora Istre është një nga këngëtaret më të pëlqyera dhe më të paguara në showbiz. Kjo gjë bën që ajo t’ia lejojë vetes blerjet e shtrenjta dhe jetën luksoze.

Së fundmi ajo ka nisur pushimet në bregdetin shqiptar, nga ku ka publikuar foto me bikini. Megjithatë përveç formave perfekte të Norës, vëmendjen e ka tërhequr edhe çmimi i rrobave të banjës dhe shapkave.

Faqja “What They Wearing” në Instagram ka publikuar disa foto të këngëtares me bikini, ku bien në sy shifrat e krimbura të veshjeve të saj. Për bikinit Nora ka paguar 195€ ndërsa shapkat e saj plot 575€. Pra veshja e këngëtares në tërësi shkon 770€.

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: