TIRANE

1 muaj më parë, aktori i njohur, Erion Isai u bë baba për herë të dytë. Bashkëshortja e tij solli nëjetë një vajzë të cilën vendosën ta quajnë E’dua.

Në këtë ditë speciale duke treguar se shtëpia e Erionit ka qenë e mbushur plot me dashuri nga më e vogla, ai ka zgjedhur të ndajë një foto me dy vajzat e tij.

“E’dua 1 muaj. Aroma e sjellë prej saj në shtëpi, vërtet puhizë bekimi! E duam E’dua”_ ka shkruar Isai në postimin e fundit ku mban në krah vogwlushen e tij.

Aktori duhet të jetë duke shijuar ditët më të bukura me familjen e tij, tashmë që ajo është zgjeruar me një anëtar të ri. Kujtojmë se Erioni ka ndarë herë pas here momente të ndryshme me familjen e tij, vajzat dhe bashkëshorten.

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: