MIRDITË

Fatmir Kolecaj është autori i vrasjes makabre ditën e kaluar në Kodër- Rrëshen të Mirditës ku ekzekutoi me armë zjarri ish- gruan e tij Esmeralda Filopatin, 36 vjeçe, dhe Vledison Filopatin 34 vjeç.

Dyshohet se ngjarja ka ndodhur për konflikte familjare ndërkohë dje rreth orës 20:40 Kolecaj shkoi në banesën e ish- gruas dhe vëllait të ku i vrau dhe u largua më pas.

Ai është prej ditës së djeshme në kërkim nga Policia e cila ka vendosur në dispozicion 5 milionë lekë për këdo që kontribuon me informacion për vendndodhjen e tij.

  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb