Momente pikante vijnë nga protesta e thirrur nga opozita, që do të mbahet para Kryeministrisë.

Mes këtyre fotove shihet dhe një i moshuar, që ka marrë edhe mbesën e vogël në protestën, ndërsa nuk mungojnë elementet kombëtare.

Teksa në kokë mbajnë qeleshe dhe flamur kuq e zi, gjyshi mban në shpinë vogëlushen, ndërsa marshojnë para Kryeministrisë.

  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: