Françeska Jaçe këtë verë ka ‘bombarduar’ rrjetet sociale me foto të nxehta.

Se fundmi modelja ka publikuar një foto provokuese në rrjetin social Instagram topless.

E shtrirë buzë një pishine, ish pjesëmarrësja e Big Brother Albania shfaqet pa sytjena dhe vetem me mbathje, duke nxjerr në pah të pasmet e saj seksi.
Komentet dhe zemrat nuk kanë munguar për Franceskën.
(da.xha/BalkanWeb)

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: