Stërvitje shumë erotike për Lady Ronaldo. Në vilën torineze Georgina Rodriguez shtyn kohën pa CR7, i cili i është kushtuar kurave për fizikun e tij. Në kopësht, pranë pishinës, e veshur me streçe rozë, modelja 26 vjeçare stërvitet, duke bërë të ‘kërcejnë’ edhe të pasmet e saj. Nën ritmin e muzikës të pasmet e saj lëvizin dhe ajo zbavitet, duke postuar videon në rrjetet sociale dhe duke çmendur fansat e saj të shumtë.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Rodriguez nuk e humb asnjëherë dëshirën për tu stërvitur dhe për tu zbavitur njëkohësisht, pikërisht si një kampione.Prapa saj në videon e postuar në rrjetet sociale, shihen fëmijët që shëtisin me makina elektrike në oborr, ndërsa Cristiano Junior lëviz nëpër bar me monopatinën e tij elektrike.Pasi mbaron stërvitjen ajo i lejon vetes një zhytje në pishinë.

Në ujë ka komardare në dispozicion për fëmijët dhe sapo mundet dhe kur mbaron impenjimet e tij futbollistike, edhe Ronaldo relaksohet me kostum plazhi. Më pas momenti i pushimin me fëmijët. Georgina edhe e mbuluar me çarçafë është si gjithmonë super seksi.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb