TIRANË

Kryeministri Edi Rama, shoqëruar nga kryetari i Bashkisë së Tiranës Erjon Veliaj dhe stafi i tyre, kanë vizituar këndin e ri të tenisit tek Liqeni i Tiranës.

Rama shprehet se ky është një oaz sportiv, që iu shtohet fëmijëve dhe të rinjve.

Edi Rama: Gjithçka duket shumë bukur.

Erjon Veliaj: Mbaj mend se kur erdhëm këtu ditën e parë gjetëm dosa e dhi. Tani çdo gjë është transformuar, falë punës së punëtorëve tanë, që janë të palodhur.

Liqeni i Tiranës – Tek këndi i ri i tenisit, një tjetër oaz sportiv që u shtohet fëmijëve e të rinjve, në një park ku ndjehesh tamam si në çdo qytet të bukur të Europës?

#ShqipëriaeArdhmjaJonë⭐

#SkaKohëPërPushim??‍♂️

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb