GREQI

Greqia ka regjistruar 1 mijë e 142 raste të reja nga COVID-19, por kjo rënie e shifrave vjen prej uljes së testeve.

Nga ana tjetër 53 pacientë humbën jetën në 24 orët e fundit.

Vendi fqinj duket se po përballet me një valë të re të COVID-19, teksa në ditët e mëparshme shifrat kanë kapur mbi 2 mijë raste ditore me COVID-19.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb