Futbolli italian u trondit pak ditë më parë, teksa Juventusit iu hoqën 15 pikë nga klasifikimi për mashtrim financiar. Ish-mesfushori i Roma-s dhe Inter-it, Radja Nainggolan ka dhënë komentin e tij për këtë çështje, në intervistën e dhënë për Radio Goal.

“Dënimi me -15 për Juventus-in? “E dija që herët pse vonë do të dilte diçka e papritur. Unë kam provuar gjithmonë t’i mund”, – Tha ai.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: