SHBA – Aktori i famshëm i filmave aksion, Hulk Hogan ka bërë me duar simbolin e shqiponjës së shqiptarëve.

Në fakt ka qenë shqiptari nga Florida, Fabio Dikena ai që e ka bindur Hulkun që të përshëndeste shqiptarët me shqiponjën dykrenare.

Pak ditë më parë, Fabio Dikena publikoi edhe një fotografi me Mike Tysonin teksa bënin shqiponjën dykrenare.

(er.nu/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: