Tre ikona bukurie kontemporane, me trupin e skalitur dhe me karizmën që i karakterizon. Irina Shayk, Natasha Poly dhe Joan Smalls, janë protagoniste të fotove për koleksionin pranverë-verë 2021 të Ermanoo Scervino. ’Kjo fushatë është një nderim për bukurinë’, ka thënë stilisti.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Është pikërisht për këtë arsye që ka menduar për këto tre super modele për ti dhënë jetë krijimeve të tij. ‘Këto bukuroshe përfaqësojnë idenë time të femrave të sotme, moderne, ndërkombëtare por gjithashtu edhe shumë femërore’, ka shpjeguar ai.
Tyl dhe lëkurë, e bardhë dhe e zezë, romantike dhe sensuale. Këto janë krijimet e reja të Scervino, që kanë dëshmitare bukuroshet e famshme.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb