Ish-velina sot moderatore Viola Spiro, ashtu si shumë personazhe të njohura po kalon pushime buzë detit ku nuk ngurron të tegojë format trupore.

Biondja u bë e njohur si balerinë e Fiks-Fare dhe më pas edhe prezantuese e emisioneve sportive në ekranet shqiptare, mirëpo ajo ka tërhequr shumë vëmendje me paraqitjen e saj.

Viola 2

Por në këtë verë të nxehtë, Viola i ka mbajtur të informuar ndjekësit e saj për çastet që po i kalon.

Viola 3

Pozat me rroba banje janë dëshmi për fizikun atraktiv që ajo posedon. Ajo i ka ndarë fotot me rrjetet sociale me ndjekësit e saj që e kanë komplimentuar për fizikun.

Viola 4

Viola 5

Viola 6

(m.k/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb