Pas një jave plot frikë, Jennifer Lopez duket se tashmë ka përjetuar një emocion të veçantë pasi kuptoi se familjarët e saj nga Porto Riko, janë mirë dhe i shpëtuan urganeve Irma dhe Maria.

Në një status të saj në llogarinë e Instagram, 48 vjeçarja ka bërë të ditur se tani familja e saj është e sigurt dhe u ka shpëtuar shkatërrimeve pas një jave kërkimesh.

Duke ndarë pamje të të afërmve të saj Adelas dhe Tomas-it, J.Lo falënderoi të gjithë për mbështetjen e tyre gjatë kësaj periudhe sa nuk ishte në dijeni për fatin e familjarëve të saj.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: