ARGJENTINE- Leo Messi ka qenë objekt i talljes në një komedi argjentinase në vitin 2006. Sulmuesi i Barcelonës, Leo Messi mund të mos ndihet shumë për këtë video, e cila është postuar kohëve të fundit. Messi shihet në vitin 2006 në një komedi në Argjentinë, ku aktorët gjatë tërë kohës e kanë ngacmuar atë në forma nga më të ndryshmet.

Argjentinasi gjatë tërë kohës shihet duke rezistuar, por që në fund binte në grackën e tyre, shkruan “Express”.

Megjithatë, kjo ishte vetëm një shaka që Messi natyrisht e ka pranuar me shumë sportivitet.


(el.sp/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb