TIRANE – Vajza që do të bëjë baba këngëtarin Stine, quhet Graciela. Stine dhe partnerja e tij kanë më shumë se 5 vjet lidhje dashurie me njëri-tjetrin dhe bashkëjetojnë në Tiranë.

Këtë vit këngëtari ka festuar edhe 35-vjetorin e lindjes dhe mesa duket ka vendosur të krijojë edhe familjen e tij.
(er.nu/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: