Jennifer Lopez ka nxjerr këngën e saj te re “US”, të cilën e solli në disa platforma, siç është iTunes, Spotify, Deezer, e të tjera.

Në llogarinë e saj zyrtare në Instagram, këngëtarja ka postuar një video permës të cilës tregon një pjesë të këngës më të re, e cila është plot ritëm.

Kjo këngë është pjesë e albumit më të ri të Jennifer Lopez, ndërsa ka paralajmëruar edhe një duet me Cardi B, këngë të cilën e kanë performuar live në Los Angeles, javë më pare.

Kujtojmë që me këngen e fundit “Amor, Amor, Amor”, JLo ka marrë plot 60 milionë klikime në kanalin YouTube.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: