SHBA

Jennifer Lopez është shquar gjithmonë për format e saj trupore dhe fizikun perfekt. Pavarësisht se është gati 50 vjeçe, Jennifer duket sikur ka trupin e një 20-vjeçare.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Së fundmi këngëtarja e njohur ka treguar dhe njëherë se koha nuk ecën për të dhe se është vërtet për t’u marrë shembull për përkujdesjen që tregon ndaj vetes. 50-vjeçarja ndjek rregullisht një dietë dhe shkon çdo ditë në palestër.

8 marsin ajo vendosi ta kalonte në një vend tropikal bashkë më partnerin e saj, Alex Rodriguez. Aktorja ka shpërndarë në ‘Instagramin’ e saj foto në të cilën shihet përkrah Alex-it. Dhe sigurisht ajo që bie në sy janë linjat e saj perfekte trupore.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb