Nga: DRITAN HILA*
Nuk quhet me koncesion por partneritet shtet-privat kjo puna e koncesionit te fundit te TVSh-se. Si puna e pallateve qe do te ngrihen tek garda medemek për të integruar parkun e liqenit.

Ku mi gjen këto mor aman. Thuaj me mire kontribut i privatit për zhvillimin e shtetit dhe kështu edhe ne na zë gjumi rehat.

Jepi shef Edi, mos rresht se hipnotizuari indianet e tu me rruaza mediatike dhe gjuhesore. Ne fund, ne ditezinjte do ta hame. Thjesht ti ke miresine te na tregosh perralla ndersa po na heq lekuren e shtate.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: