Julia Roberts nuk i ka mësuar fansat e saj me ndryshime të guximshme në gjithçka që ka të bëjë me pamjen e saj të jashtme. Këtë herë ylli i Hollivudit ka bërë një ndryshim me një pamje më rinore në flokët e saj.

Edhe pse nuk eksperimenton shumë në paraqitjen e saj të fundit në eventin Chopard në Gjenevë, ajo dukshëm ndryshoi modelin e flokëve.

Më konkretisht ajo ka prerë flokët me balluke dhe ka zgjedhur një nuancë të ngrohtë për ngjyrën.

  • foto galeri
  • foto galeri

Ky model mbetet një nga trendet kryesore të flokëve edhe për një vit dhe Julia Roberts përdori këtë stil.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb