Kështu e ka titulluar karikaturën më të fundit, Bujar Kapexhiu. Skica i dedikohet projektit për stadiumin e ri ‘Arena Kombëtare’ dhe të shumëpërfolurës kullë anash që ka marrë shumë kritika.

Një analizë më të fundit mbi kullën ka bërë dhe analisti Fatos Lubonja duke parë kullën, si simbol të autoportretit të vetë kryeministrit Rama.

(d.b/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: