Një kauzë fisnike për Kate Middleton dhe Princeshën Anna. Dy zonjat janë shfaqur shumë elegante dhe të buzëqeshura, njëra e veshur me një kostum ngjyrë bezhë dhe tjetra me gri, në një konferencë në Londër për parandalimin e shtatzënive me rrezik të lartë.

Kate që është anëtare nderi e gjinekologëve anglezë, ndërsa Princesha Anne e mamive, janë shfaqur të dyja së bashku teksa merrnin pjesë në ngjarjen kushtuar shëndetit të grave në kryeqytetin anglez.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Nuk dihet se cila është marrëdhënia e tyre personale, por fakt është se ajo në Kolegjin Mbretëror të Mamive dhe Kolegji Mbretëror i Obstetërve për to është vetëm dalja e dytë publike bashkë, e para 10 vjet më parë në Olimpiadën e Londrës.

(Tgcom24/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb