Katie Price është në kërkim të dashurisë. Ajo është bërë pjesë në aplikacionin e takimeve “Love At Firt Swipe”, ku shpreson të gjejë të duhurin.

Modelja 41 vjecare iu bashkua këtij aplikacioni me shpresën për të gjetur dashurinë dhe lumturinë e vërtetë, dhe e ka vlerësuar këtë gjë si të sigurt, vecanërisht në kohë pandemie.

Një burim ka zbuluar se Katie shpreson të gjejë njeriun e duhur, ku pasi të janë hequr kufizimet në Mbretërinë e Bashkuar, të vazhdojë të takohet me të.

Sipas burimit: “Katie është e lumtur dhe shpreson të gjejë lumturinë e vertetë në këtë aplikacion”.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb