Miley Cyrus asnjëherë nuk ka treguar se është e turpshme, kur vjen puna për të ekspozuar trupin e saj.

Këngëtarja e famshme edhe në ditët e pushimit tërheq vëmendjen e të gjithëve me veshjen e saj të thjeshtë. 28-vjeçarja është kapur mat të enjten teksa bënte pazarin në Los Angeles.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Miley ishte e veshur me një palë streçe dhe një bluzë që i linte shumë pak vend imagjinatës. Ajo duket se kishte “harruar” të vishte reçipetat e si pasojë tregonte më shumë seç duhej.

Nga ana tjetër, Cyrus ishte kujdesur që të vendoste maskën mbrojtëse si pasojë e Covid-19.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb