Familja Kardashian është më e njohura dhe më e komentuara në botë. Të gjitha vajzat janë të bukura dhe të suksesshme.

Këtë herë kanë vendosur të pozojnë duke treguar linjat e mira trupore dhe afrimitetin që kanë.

Kim Kardashian ka publikuar pamjet në rrjetin e saj social Snapchat së bashku me motrat Khloe, Kendall dhe Kylie.

Mbledhja e tyre është bërë për të festuar ditëlindjen 34-t e moderatores Khloe Kardashian që ka pak kohë që është bërë nënë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: