Khloe Kardashian i organizoi vajzës së saj një festë me “cupcake”, pasi ajo mbushi gjashtë muaj.

Vogëlushja True Thompson dukej shumë e lumtur me kushërinjtë e saj të cilët janë më të mëdhenj se ajo.

Kardashian shpërndau një fotografi me nipërit e mbesat e saj me mbishkrimin ‘dita më e mirë’.

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb