Grimieri personal i Kim Kardashian ka publikuar një video në “Instagram”, ku bukuroshja flet disa fjalë në gjuhën shqipe. Grimieri me origjinë shqiptare, Mario Denivanovic i ka mësuar Kim-it të thotë në shqip “Sa bukur Mario”.

????She’s learning ???? #MakeupByMario. Sa e bukur @kimkardashian @justinemarjan ❤️❤️

A video posted by Mario Dedivanovic (@makeupbymario) on


(er.nu/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: