“Klub, kujdes! Premtimet duhet të mbahen”.

Me këtë mesazh, Curva Nord e Inter paralajmëron klubin për pasojat e mundshme që rrjedhin nga lamtumira e hipotezuar e Romelu Lukaku, i cili në këtë moment është tema e ditës për të gjithë Nerazzurri dhe më gjerë.

Oferte shumë e rëndësishme dhe një sulm i ri i mundshëm nga Chelsea mund ta bëjë belgun të thotë “po” për kthimin e tretë në Stamford Bridge.

Pasi flamuri u var para selisë, Curva Nord i Inter sqaron më tej mendimet e saj mbi lamtumirën e hipotezuar të Romelu Lukaku, i cili në këtë moment është tema e ditës për të gjithë.

 

Inter

 

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: