Jennifer Lopez dhe i dashuri i saj Alex Rodriguez janë fotografuar teksa vizitonin dizajnerin e makinave Tom Ford.

Çifti që është në një lidhje dashurie që nga muaji Mars, është takuar me dizajnerin e famshëm me qëllim të realizimit të inicialeve të artistes së famshme në makinën e saj superluksoze Rolls Royce, një makinë që kushton rreth 488,000 funte.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: