Kourtney Kardashian dhe Travis Barker sapo u martuan! Përsëri!
Po, pas martesës së tyre praktike në Vegas dhe martesës së tyre legale në Santa Barbara, Kravis u martua në një ceremoni shumë të zbukuruar në natyrë në një kështjellë italiane në Portofino.

Lista e të ftuarve ishte pothuajse aq e grumbulluar sa mund ta imagjinoni, me të gjithë Kar-Jenners , MGK dhe madje edhe një Beyonce  të pranishëm.

Kardashian dhe Barker u martuan zyrtarisht më 15 maj, sipas fotove të postuara nga themeluesi i Poosh.
Por disa orë para dasmës së tret, Kardashian ndau fotot e saj me
një fustan të shkurtër korseje të zezë dhe një vello martese . “Po vjen nusja …”, ka shkruar ajo postimin.

Por dasma e çiftit, Kardashian nuk isshte shumë tradicionale pasi Kourteny veshi një minifustan të bardhë Dolce & Gabbana me një vello të qëndisur gjatë katedrales. “Për fat të mirë ”, ka shkruar ajo në foto .

Javën e kaluar, të sapomartuarit kanë shpërndarë në Instagram foto nga dasma e tyre në fundjavë. Kardashian postoi foto bardh e zi të nuses dhe dhëndrit duke u larguar me një kabrio të ulët me një shenjë “Just Married” varur në parakolp

Kardashian dhe Barker njoftuan fejesën e tyre në tetor, tetë muaj pasi zyrtarizuan lidhjen e tyre në Instagram, disa ditë pas festës së të dashuruarve.

Të dy tashmë kanë fëmijë dhe çifti është shprehur hapur për dëshirën për të mbetur shtatzënë në spektaklin e ri “Kardashians”. Kardashian ndan djemtë Mason 12, dhe Reign, 7, dhe vajzën Penelope, 9, me ish Scott Disick. Barker ndan djalin Landon, 18 vjeç dhe vajzën Alabama, 16 vjeç, me ish-bashkëshorten Shanna Moakler. Bateristi i Blink-182 ka qëndruar pranë edhe njerkës Atiana, 23 vjeç, të cilën Moakler, 47 vjeç, e ndan me Oscar De La Hoya.

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb