Ish-Presidenti i Republikës, Bujar Nishani humb njeriun e shtrenjtë.

Përmes një statusi prekës në Facebook ai lajmëron se ka humbur nënën e tij.

Nishani thotë se dhimbja për humbjen e nënës është aq e madhe sa e ka bërë të qajë si fëmijë. Të shumë janë ndjekësit që i shprehin ngushëllime të gjejë forcën për ta përballur humbjen.

“Kur Nëna të largohet nga kjo jetë, megjithëse ti je vetë baba, përsëri qan si një fëmijë”,- shkruan ai.

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb