Një vajzë si të gjitha, me një look të zakonshëm, por me barkun perfekt. Me maskën që i mbulon fytyrën dhe vetëm teksa e fikson mirë e kupton që bëhet fjalë për Bella Hadidi. Top modelja është fotografuar me këtë look teksa shëtiste në New York. Në fotot e publikuara edhe në Instagram ajo shkruan se New York i kishte munguar shumë.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Top modelja ka kaluar karantinën në fermën e familjes në Pennsylvania, së bashku me nënën Yolanda, motrën Gigi dhe të fejuarin e Gigit Zayn Malik. Pavarësisht mënyrave për tu zbavitur gjatë karantinës së gjatë Bella Hadid duket se mezi ka pritur të kthehet në shtëpi. Modelja pikërisht vitin e kaluar ka blerë në Soho, lagjja më e famshme e New York një shtëpi 6 milion dollarë.

E veshur me pantallona të gjëra linoje, një këmishe dhe një bluze që i nxjerr në pah barkun zbuluar, look-u i Bella nuk është sigurisht ndër më elegantët dhe të kërkuarit, por ndoshta i duhura për të mos rënë në sy.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb