Të shtëna më armë zjarri janë raportuar mbrëmjen e sotme në afërsi të Bibliotekës, në Vlorë.

Gazetari Enrik Mehmeti tha për “BalkanWeb” se ka mbetur i vrarë, 41-vjeçari Leartiad Lekaj.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb