TIRANE –Young Zerka është një ndër këngëtarët më të preferuar shqiptar. Të gjithë e njohim për stilin e tij me flokë të gjata kaçurrela. Por këngëtari i hiteve shumë të njohura, sot ka marrë vendimin e papritur dhe ka ndryshuar tërësisht pamjen.
Untitled-4
Zerka fillimisht ka postuar disa video nw Instastory nga berberi ku shkruan se po i kreh kaçurrelat dhe po i pret pak.

Untitled-3

zerka

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: