Juventus mjaftohet me rikthimin e Moise Kean. Bardhezinjtë kanë firmosur me afrimin e 21-vjeçarit ndërkohë që shpresonin për një zëvendësues të denjë të Ronaldos.

Me transferimin e Kean, Juventus nuk po interesohet për sulmues tjetër teksa më parë u përfol se kërkonin Hazard apo Aubameyang.

Largimi i Ronaldos ka lënë shije të hidhur tek juventinët pasi tashmë janë pa golashënuesin kryesor.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb