Nga: ENEIDA CAKERRI

1 paketim lazanja
3 presh mesatarë
200 gr kungull portokalli
1 kungull jeshil
200 gr djathë të bardhë
Vaj ulliri
Kripë/Piper të zi
Majdanoz

Për beshamelin:

50 gr gjalpë
40 gr miell
600 ml qumësht
Kripë
Arrë moskat
Djathë kaçkavall për mbulim

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb