Një person është gjetur i varur mëngjesin e sotëm në një bodrum pallati në Lezhë. Brumë nga policia bëjnë me dije se viktima është e seksit mashkull i moshës 30 vjeç.


Trupi i pajetë i të riut u gjet mëngjesin e sotëm në një pallat që është ende në ndërtim. Ende nuk dihen motivet qe e kane shtyre 30-vjecarin te vetevaret. Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet. (er.cu/BalkanWeb)Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb